دانلود پروژه افترافکت نمایش لوگو با حرکت نور

۱۸ دی ۱۳۹۷
Aep
89 مگابایت
پلاگین نیاز ندارد
143 بازدید
قیمت: ۸۰۰۰ تومان
خرید

پروژه افترافکت نمایش لوگو با حرکت نور Premium Logo Reveal یک قالب آماده برای به نمایش گذاشتن لوگو به گونه‌ای خاص و متفاوت است. با کمک این پروژه می‌توانید لوگوی برندتان را به نحوی به نمایش بگذارید که برای همیشه در ذهن همه افراد ماندگار شود.

افراد زیادی می‌خواهند برای به نمایش گذاشتن لوگو بردند خود یک فایل ویدیویی خاص را آماده کنند، اما با توجه به این که آماده کردن یک فایل ویدیویی حرفه‌ای زمان بر و دشوار است این موضوع را برون سپاری می‌کنند. با این وجود در نهایت ویدیو آماده شده ممکن است با سلیقه سفارش دهنده همخوانی لازم را نداشته باشد و نتواند خواسته او را برآورده کند.

اگر شما نیز در رده افراد سخت گیر قرار دارید و نمی‌توانید به راحتی کار معرفی لوگو برندتان را به دست دیگران بسپارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم پروژه افترافکت نمایش لوگو با حرکت نور را از وب سایت “پایا وی اف ایکس” خریداری کنید.

این پروژه آماده به شما کمک می‌کند که لوگوی درخشان خود را روی پس زمینه تاریکی که برای ویدیو در نظر گرفته شده است به نمایش بگذارید. با وجود این که لوگو با افکت خاصی در قالب این پروژه به نمایش گذاشته می‌شود، تاثیرگذاری آن روی مخاطبان بسیار بیشتر خواهد بود و نوری که لوگو از خود منعکس می‌کند آن را برای همیشه در ذهن افرادی که این ویدیو را مشاهده می‌کنند ماندگار خواهد کرد.

برای استفاده از این پروژه باید افترافکت ورژن CS5.5 یا بالاتر را نصب کنید. سپس باید پروژه را با کمک این پروژه باز کنید. با جایگزینی لوگو درون پروژه افترافکت نمایش لوگو با حرکت نور و اعمال تغییرات لازم می‌توانید از پروژه رندر بگیرید و فایل ویدیویی ساخته شده را مشاهده کنید.

برای راحتی استفاده از این پروژه آماده افترافکت یک ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی در کنار آن ارائه خواهد شد و با کمک این فایل به راحتی می‌توانید ویدیو خود را آماده کنید. همچنین با توجه به این که هیچ پلاگینی برای استفاده از پروژه افترافکت نمایش لوگو با حرکت نورر نیاز نخواهد بود، حتی افراد مبتدی نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.