پروژه پریمیر مجموعه نمایش لوگو شبکه اجتماعی

۲۰ دی ۱۳۹۷
mogrt
6 مگابایت
پلاگین نیاز ندارد
128 بازدید
قیمت: ۹۰۰۰ تومان
خرید

پروژه آماده پریمیر نمایش لوگو شبکه اجتماعی، مجموعه‌ای است که به شما اجازه نمایش لوگو در شبکه‌های اجتماعی را می‌دهد. این پروژه آماده پریمیر با نام Social Media Pack طراحی و تولید شده است. شما می‌توانید به‌وسیله این پروژه آماده، در بهترین حالت به‌صورت سه‌بعدی و انیمیشن، مجموعه‌ای از لوگو را به نمایش بگذارید و به زیبایی آن را در شبکه اجتماعی معرفی کنید.

این پروژه آماده پریمیر، به‌صورت حرفه‌ای طراحی شده است و دارای 54 انیمیشن سه‌بعدی است. این انیمیشن‌های سه‌بعدی برای معرفی رسانه اجتماعی در پروژه فوق قرار داده شده است. شما به‌راحتی می‌توانید زمینه آن را عوض کنید زیرا انیمیشن لوگوی آن همراه با کانال آلفا است.

برای کار با این پروژه آماده، نیاز به هیچ پلاگینی ندارید ولی فایل‌هایی با پسوند mogrt  در این پروژه قرار دارند که محدودیت استفاده دارند. یعنی فقط در پنل Essential Graphics در نرم‌افزار پریمیر پرو قابل استفاده می‌باشند. کافی است در سیستمتان، نرم‌افزار پریمیر CC یا ورژن بالاتر نصب شده باشد. آنگاه پروژه پریمیر مجموعه نمایش لوگو شبکه اجتماعی را از سایت “پایا وی اف ایکس” دانلود نمایید تا بتوانید از امکانات این پروژه استفاده کنید.

اگر تابه‌حال از نرم‌افزارهای تدوین یا تولید فیلم استفاده ننموده‌اید، نگران نباشید زیرا کار با این پروژه آماده بسیار ساده است و چنانچه در کار با آن به مشکلی برخورد نمودید، می‌توانید به ویدیوی آموزشی که به زبان انگلیسی در فایل دانلودی گذاشته شده است رجوع کنید و به‌راحتی مشکل کار با این پروژه را رفع نمایید.

توجه داشته باشید که در فایل دانلودی موزیک زمینه استفاده‌شده در ویدیوی پیش‌نمایش، وجود ندارد.

ویژگی‌های پروژه پریمیر مجموعه نمایش لوگو شبکه اجتماعی Social Media Pack:

  • حجم فایل برابر ۶ مگابایت است.
  • بر روی نرم‌افزار پریمیر CC یا ورژن بالاتر قابل‌اجرا است.
  • رزولوشن آن برابر K ۴3840×2160 می‌باشد.
  • بدون پلاگین قابل‌اجراست.
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.